Защо рибата застана между Обединеното кралство и ЕС

Лондон запазва твърда позиция за риболова в преговорите с ЕС. Времето за сделка изтича, предупреждава британски министър

Обратно в новината

Коментари - Защо рибата застана между Обединеното кралство и ЕС | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А най-интересното е , че става дума за скумрията , англичаните нямат традиции въобще дали става за ядене , от нея се интересуват само новите страни от ЕС , те пък я обожават.....

"За разлика от това, "зоналната обвързаност" разпределя квоти според средата на обитаване на рибите.... " На това и най-тъпия пакистанец не би се вързал.

Аман от индийци на континента

Защото някои богати Англичани искат да разпродадат Англия на праче и така да направят адски много пари. Никой не може да ме убеди, че индустрия, която ти е 0.12 процента от БВП и в нея работят 0.1 процента от работоспосното ти насление си залсужава да си намалиш БВП с 5%...

Англичаните винаги са били паразити. И когато се самоизядат и почнат да напускат острова, се надявам границите да са безвъзвратно затворени за тях.

Наистина, че в Англия скумрията не е на почит /даже не знам дали въобще я ядат/, но е част от фуража за прасетата. А цената на бекона е чувствителна тема на острова.

Някой знае ли кои са така наречените морски води на Англия , от кога са и с какво право продължава да има претенции че са нейна собственост?

Рибата беше просто уловена, замразена, продадена, изядена или изхвърлена. Човеците се спънаха от алчност, борба за търговски ресурси, за рибата е все едно.

Ей какви разбирачи, яде се скумрия естествено, дори много. И не е евтина. Цената и започва от 3.50 и прясна е 6-7 паунда. Филето е още по скъпо, там е на бройка 2 в опаковка. За 6 паунда са дъгова пъстърва, сьомга, sea brim, треска и талапия. Лаврака е към 8, и към 11 са вече по екзотичните, например морски скат. Цени Морисън.

Като няма брюкселски пасти, да муат сурова цаца, пардон аншоа.