Коментари - Ски през есента - причина за разгорещени дебати в Австрия | Бизнес.dir.bg
назад

Ски през есента - причина за разгорещени дебати в Австрия

Писта на 1800 метра в Кицбюел работи през октомври със сняг, "запазен" от миналата зима

Обратно в новината
| Редактор : Виктор Стефанов

Коментари - Ски през есента - причина за разгорещени дебати в Австрия | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Същите псевдо зелени тормозят и нашата държава. Да няма писти и лифтове да няма никаква промишленост. Тези водят дела продив държавата.

Таман щях да оплюя Гретка.

Бургер да лапа бургери и да мълчи, иначе ша му напълня устата с лански сняг.

Да, да, да дават така зеуените, и ще видят кон боб яде ли след следващите избори. На австриеца да му вземеш ските, е все едно на българин Халкидики-то.

Тц. Я сравни Австрия и височината на Алпите и наш Пирин. В Алпите всички писта са над горите. В Пирик трабва да се сече наред. Та разликата е голяма, тролче.

Това е от мерака за реклама и печалби. В Зьолден по това време на годината има сняг на глетчера и пистите работят, стига времето да е подходящо. В Швейцария пистите над Цермат също работят, и то почти целогодишно. Разбира се, трябва да се качите на 3800м, за да карате.

Всички писти няма как да бъдат над горите. В много от курортите пистите стигат до начлната станция на кабинката. Тази станция се намира обикновенно на около 1000 м. надморска височина. Има станциий които започват от 700 м. На тази височина има много гори. Зелени има във всяка една алпийска държава. Те имат своите интереси и това е разбираемо. В края на крайщата трябва да има баланс между природата и спорта. България има много потенциал за ски туризъм, но трябва да се сведе строителството на хижи, хотели и т.н. до минимум над определена височина.