NEXT BASKET обяви начините за използване на платформата
Бъдещите партньори ще могат да управляват онлайн магазините си самостоятелно или да делегират всички дигитални активности на екипа на NEXT BASKET
През последните месеци погледът на бизнеса е насочен към дългоочакваното решение тип всичко в едно за дигитална търговия. Името на това решение е NEXT BASKET - улрамодерна платформа за изработка на онлайн магазини с решения за ERP, складов фулфилмънт и цялостно бизнес обслужване.
Кратко след пускането на официалния корпоративен сайт на платформата, на него вече можем да видим и конкретните условия, при които може да се използва NEXT BASKET. Те напълно отговарят на заложените очаквания, като предлагат както стандартни SaaS услуги, така и специализирани решения за физически магазини и корпоративни партньори, които търсят своя път към потребителите в Европа.
Какви ще бъдат вариантите за бизнес партньорство с NEXT BASKET как е организирано ценообразуването и какво можем да очакваме през следващата година като иновация в екомерс системата - обобщаваме за нашите читатели в редовете по-долу.
SaaS услуга за малки, средни и големи бизнеси
Първият начин за използване на NEXT BASKET е изцяло базиран на принципа на SaaS услугите. Software as a service (софтуерът като услуга) е сравнително добре познат метод за партньорство, в който програмираните функционалности на платформата могат да се използват срещу фиксирана месечна сума.
NEXT BASKET сегментират и надграждат тази концепция като предлагат два отделни варианта - съответно за малки и големи бизнеси.
NB SELF е стандартна SaaS услуга, в която партньорът използва софтуера на платформата за изработка на онлайн магазин. Впоследствие, той управлява магазина си самостоятелно, като отговаря както за складирането на продуктите, така и за обработката и изпращането на поръчките към крайните си потребители.
NB PRO е SaaS решение за големи бизнеси и корпоративни партньори, които разполагат със собствени складове, ERP системи и организация на бизнес процесите. Срещу процент от оборота си, те могат да получат надеждно, бързо и сигурно софтуерно обслужване на дигиталния си бизнес, подсилено с всички 340 функционалности и 90 интеграции с външни приложение на NEXT BASKET.
Три варианта за пълно менажиране на електронната търговия
Встрани от познатите на пазара SaaS решения, NEXT BASKET предлага и нещо, което не съществува на пазара до момента. Това са вариантите за цялостно менажиране на бизнес процесите, в които партньорите на платформата делегират всички активности по онлайн развитието си на екипа на NEXT BASKET.
Тук откриваме три различни опции, а именно:
- NB LOCAL - готово решение за физически магазини, в което физическият магазин се превръща в склад за издаване на поръчки, генерирани онлайн. NEXT BASKET изготвя, менажира и оптимизира онлайн магазина, а собственикът на бизнеса прибира 90% от печалбата, генерирана от поръчки онлайн.
- NB 360 - иновативен вариант за пълно бизнес обслужване, включително чрез складиране на продуктите, менажиране на склад и предаване на пратките на куриери за 28 държави в Европа. Единственото задължение на партньорите е да зареждат своевременно изчерпаните продукти в склада и да примерат своите 90% от оборота онлайн.
- Managed by NB - вариант за сътрудничество, в който NEXT BASKET управлява всички онлайн бизнес процеси, а партньорът използва свой собствен продуктов склад. Ценообразуването отново се базира на процент от продажбите, като определения за момента процент е 10%.
Независимо кой от вариантите за използване на NEXT BASKET ще избере, бизнесът ще има възможността да се възползва от всички интеграции и функционалности на платформата. Що се отнася до включените безплатни бизнес услуги, броят може да варира според варианта за партньорство и ценовия план.
НАЙ
Главболгарстрой взе участие за пореден път в годишната конвенция на IPLOCA
Пощенска банка и JA Bulgaria с ключово партньорство за повишаване на финансовата грамотност
Тръмп представи бизнес с криптовалути
Как да подготвим имота за продажба?
България е сред топ 15 държави с положителен нетен износ на индустриални роботи
Финландската Fortum ще се включи в извеждане от експлоатация в АЕЦ "Козлодуй"
Цената на златото се отправя към прага от $2600 за тройунция
Румъния е наела 3000 шофьори на тирове от Филипините