Коментари - Желязков след разговор с американски бизнесмени: Потенциалът ни е главно в енергийните възможности | business.dir.bg
назад

Желязков след разговор с американски бизнесмени: Потенциалът ни е главно в енергийните възможности

"Разбира се, привличането на стратегически партньор, какъвто е "Мета", е изключително важно", заяви премиерът

Обратно в новината
| Редактор : Радостина Димитрова

Коментари - Желязков след разговор с американски бизнесмени: Потенциалът ни е главно в енергийните възможности | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ще рече, че англо-саксо-евреите има още какво да разграбват от България!

Бог да пази България! И този се зае с енергетиката, не ни стига Жечко мамин.

Потенциалът ни ще се разкрие, когато кралят-тиква пожелае, а мъжът му който гради Държава за шест дни разреши. Мета е няква бета. Минаваме я на пета. Нашият завод за гумички е световно известен и всички, абсолютно всички питат и искат да инвестират. АЕЦ-а е бреме останало от комунистите, което на плещите на крехките новоизлюпени еднокнижни евроатлантици тежи страшно много. Почти колкото ефекта на магнетизацията, втори след гравитацията. Когато са видели магистралите ни, западните партньори онемяват. Те не са виждали такива от 90те. Ние също. Елон Мъск се е свързал лично с Тикво и са провели задълбочен разговор на темата как се 'бърка' асфалта и стените от дронове срещу Путин. Боко се е похвалил със стената ни висока поне 20м. на всяка педя от мутроморието и е уверил амерканският си приятел, че ако се наложи ще вдигнем поне още по 20м. Руснаците тук няма да пробият! На кратко всичко е розово в долината с маковете. Човек може да си легне спокойно и да отпочине. Не и премиерът, защото има много 'работа' и очевадно е на по-силни наркотици.

Костинбродски кретен!

Това отдавна е планирано. Боко и шиши планират да подарят АЕЦ Белене за да се направи американски център за изкуствен интелект. Ще се представи, като голяма американска инвестиция, която ще отвори работни места, но всъщност ще е загуба за българския народ от стотици милиони и дори милиарди, като работните места за българи ще са нищожно малко - няколко десетки най-много, главно обслужващ персонал. Целта на това е шиши да излезе от санкциите по глобалния закон за пране на пари и корупция - Магнитски, а боко да не влезе там и да не попаднат под закона РИКО. Планират и практически да подарят тръбата ни за газ на Турция, за да се прекарва американски газ към Европа от находище, което е открито е Газа.

ново изпечен политик ще прави мини атомни централи , явно имат нова заповед / както при самолетите / да изсипят една торба пари в американската икономика за непотребни боклуци

Потенциалът ти е основно да си подлога на пеево-мутрите...

Спукана ни е работата!

Хаха! Уестингхаус като свърши с нас ще имаме най- скъпия ток в света за десетилетия напред. Какви ги говори тоя? Защо досега не съм чул една цифра колко ще струват тези два реактора? За бензина и газта е ясно. Успяхме от приятелска държава да направим от Русия враг. Когато пак отворят кранчето за Европа ние пак ще купуваме най- скъпо. Американците от бизнес разбират и не можеш да ги заблудиш. Ако Мета инвестират в България това ще е знак, че гореказаното не е вярно.

Интересно как това кореспондира с клетвата във всичките си действия, да се ръководят от интересите на народа. Какъв интерес има народа да плаща все по-скъп ток?

Какъв е този бизнес ... премиер да ходи да увещава компании???? Но въпроса ми е друг - защо са поканени само Главбулгарстрой? Защо не са поканени други компании?????????????????

Да им плаща разходите на управниците.

Това е голяма принизение за един държавник, но това не са държавници - това са подлоги.

Тези да направят първо нормален дата център, след тога мега дата център и след това да тръгват да правят гига дата център. Само се мятат на дебелото, ама реално още не е сигурно дали ще имаме нови ядрени реактори и кога ще са готови, но вече искаме някой да изгражда дата центрове и да използва това електричество, ама не е ясно кога и дали въобще ще се случи. Все още нямаме дори финален договор за строителството на новите реактори на АЕЦ-а

Те не могат, да направят електронното правителство, колко години и колко милиарди!

Най-големият терорист е паразитната ДС-арска мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.

Защо всички управници само за потенциални възможности говорят, а те никога не се реализират?

защото трябва да дадат поне половината за рушвет

Говорят за възможности пред инвеститоти, после проверяват инвеститори условията на корупция, подкупи, комисинни, престъпност и чиновнически институционален терор и се отказват.