Коментари - "Танковете ще заседнат!" - европейските пътища са негодни за война | business.dir.bg
назад

"Танковете ще заседнат!" - европейските пътища са негодни за война

Инфраструктурата на ЕС е остаряла и неподходяща за бързо придвижване на войски, ЕК планира 17 млрд. евро за спешна модернизация

Обратно в новината
| Редактор : Ирина Велева

Коментари - "Танковете ще заседнат!" - европейските пътища са негодни за война | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Коментари

Колко е винетката за танк?

Това е танк! Не му трябва път!

Сащ закопаха ссср икономически като го накараха да се въоръжи до смърт . Същото става сега с ЕС…. Глупци

Става въпрос за пари. Когато ти обясняват, че не е за пари, да си знаеш, че е за МНОГО пари. Страхуването, въоръжаването и войната са източник на огромни печалби за малка група управляващи и техните обрърчи, които никога няма да се откажат от този безотчетен източник на огромни печалби. История: Всички огромни промишлени корпорации в Германия в момента са започнали своето развитие чрез обществените поръчки за армията по време на Хитлер и ВСВ: Бос, Круп, БМВ, Адидас, Пума и много други. Историята се повтаря.

Един човек много обичал да послъгва. Така един ден вървял по улицата и когото срещне му казвал: - Ей там, зад ъгъла раздават безплатно салам! И който чуел това, се затичвал с пълна сила към пресечката. Така вървял, вървял и като видял как всички тичат към ъгъла си казал: - Ами ако наистина там раздават салам без пари? Обърнал се и хукнал с пълна сила към измисленото от него място.

То ако това е критерий, България е непревземаема крепост!

Поне по два моста над Перловска и Владайската реки, само за военни, на няколко нива с противодронна защита и маскировъчна мрежа.

Мамицата им руски говеда. Заради руските изроди ще харчим пари за глупости.

ще се харчат пари заради фашистките отрочета,урсули и другите гадове

Леле-мале! Дано Русия изчака модернизацията на мостовете и тунелите преди да ни нападне! Бухахахаха :))

Дават пари за военизиране, а кой ще се бие. Кой, кой? Аз и ти, ето кой. Като засилят финансирането в отбрана и го отдръпнат от други сфери, маса народ ще остане без работа и ще се насочи към отбраната и от там за фронта. Айдее.

Ще се наложи, ако Русия ни нападне.

Добре бе ... сега сме 2025 и Русията е затънала в Украйна .... как и с какво ще нападне след 5 години ??? Или яко ни смятат за канарчета или някой много яко му хлопа дъската.

Разбира се, че канарчетата са основната идея, за да се пренасочат пари. По-важното е защо Русия ще ни напада. Досега не ни нападна. Цяла Европа помага на Украйна и политиците казаха, че ето до 5 години ще ни нападне. Народ трябва да измира! Мигрантите ли ще пратят на предни линии или местните? Фронтът ще почне от Полша или Румения и България? Сами се сещате къде ще паднат първите бомби. Омразата, алчността, егоизмът, жаждата за власт карат политиците или техните ментори да разпалват войни. Как иначе ще се създадат условия за нов бизнес!?

Така говореха и за Хитлер през 1938г.

Явно Европа фалира и остава само война, ама и за тва не ставаме и незнам и аз какво следва.

Ха-ха-ха...

А кой нормален иска война ?!?

Мда, след това и ВИК-то трябва да се смени, че може да не поеме напъна, и ел.мрежите и те и т.н. и т.н.

Оха! Баце потрива доволно ръчички! Ще има пак евросредства за пътища, но този път няма да е Барселона! Вероятно в Дубай ще строи?

Ей, глупостите на Европа нямат свършване. Каква Русия ще ви напада, Европа и Русия са съседи, вместо да насаждате омраза към Русия, започнете да насаждате мнението, че това са географски свързани територии и че трябва да има нормални човешки взаимоотношения, Европа си е Европа, Русия си е Русия, какво делите, какво сте правили до сега, Наполеон напада Русия, Хитлер напада Русия и все Европа, а не Русия носи вина. 21 век и европейците да не са осъзнали това си е тъпотия.

Не са глупости, а става въпрос за пари. Когато ти обясняват, че не е за пари, да си знаеш, че е за МНОГО пари. Страхуването, въоръжаването и войната са източник на огромни печалби за малка група управляващи и техните обрърчи, които никога няма да се откажат от този безотчетен източник на огромни печалби. История: Всички огромни промишлени корпорации в Германия в момента са започнали своето развитие чрез обществените поръчки за армията по време на Хитлер и ВСВ: Бос, Круп, БМВ, Адидас, Пума и много други. Историята се повтаря.

Могат само върху червено килимче да пърпорят :)

Не се притеснявайте, руските танкове минават, други няма да са останали.

Дано покрай техните пътища оправят и нашите.

някои още не са излезли от 20 век и дърпат всички надолу!!!

Танкът е една голяма, бавно движеща се цел за дроновете. Вместо да строим пътища за танкове, трябва да разработваме дронове и системи за защита и прехващане на дронове.

Само се чудят за каква глупост да крадат милиарди. Какви танкове ще пътуват? Къде ще ходите с тях и дали ще изпреварите ракетите и дроновете?

Яко крадене ще пада и за какво им е да се движат танкове..... кой ги напада негърчета или араби?!?