Премиерът иска да получим еврофондовете в началото на 2021 г.
Намираме се в сериозна ситуация на задълбочаваща се социална и икономическа криза, посочи премиерът
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът иска да получим еврофондовете в началото на 2021 г. | Бизнес.dir.bg
Коментари
ТОВА ЩО ЗА НОНСЕНС Е? АЗ ПЪК ИСКАМ ПРЕМИЕРЪТ ДА НЕ ИСКА, А ДА СПРЕ ДА ИСКА И ДА ЛАПА, И ТЪЙ КАТО СМЕ РАВНИ ПРЕД ЗАКОНА, МОЕТО ИСКАНЕ Е С ТЕЖЕСТ КОЛКОТО НЕГОВОТО!
Искат да откраднат и тях, градовете. Нали затова до последно стиска властта с цената на живота на хората.
новото правителство да получат новите кредити от европа сегашното правителство да даде отчет за изхарчените милиарди до последното похарчено евро
Ако не получим парите от еврофондовете, ще вземем от Кристалина, тя ще ни даде колкото поискаме.
Тулупа, става "НЕТЪРПЕЛИВ" !?;) Купил си е ГАРДЕРОБ за новите траншове на Евра!!;) Чекмеджетата са малки вече,...да му Е.П.М ..тулупска!!;))
Да пращат на пачки по 500 както преди, тоя път като за последно съм приготвил гардероб, чекмеджетат на стигат
Хитър си ти ... "Анрешко" ! Искъш бързо ... бързо да ги опапкаш ! АмЪ си мнооооооо проЗЗЗЗЗЗЗ , че ще ти ги дЪдЪт !
"Премиерът иска да получим еврофондове" Сигурни ли сте ДИРа, аз до сега никакви фондове не съм получавал, да нямате правописна грешка в заглавието?
ХА ТЪКА БАЦЕ,КОЙТО СЛУШКА ПАПКА,А ТИ ЦИЦАШ ОТ ТЕЗИ ФОНДИВЕ ,НО ДАНО СЕ ЗАДАВИШ ТА ЧЕ И КАКА ТИ МЕРКЕЛ ДА НЕ МОЖЕ ДА ТИ ПОМОГНЕ У ТЮРМАТА.
как криза? нали бяхме първи в света и втори В България? нали муди'с и други доклади чех ме?
Ангела и Урсула са му приготвилЕ звание - АБПК-19 - Активен Борец с Пандемията от К-19
...хитро е БАЦЕТО ...ИМА ЛОГИКА .Я ГЛЕДАЙ КАКВА КРАТУНА ИМА .....ДА ЗАМАХНЕШ ,НЯМА КЪДЕ ДРУГАДЕ ДА ГО УЦЕЛИШ .
Само така Бокич, вдигни с още 30-50 процента заплатата на администрацията и гарантирам, че в държавния сектор криза няма да има. Да живей!
ЗА КВО СА МУ ....МАЛКО ЛИ СА ОЯДЕ ....КОРЕМА МУ ПО ГОЛЕМ ОТ НА КАРАКАЧАНА.
На челото Муууу има вертикална и хоризонтална бръчка/ м/ евждите/ изписващи буквата”Т”, какво ли значи това????
Точно така, Герб получава парите в началото на 2021, бързичко ги усвоява, през Март пада от власт и следващите управляващи остават на сухо. А след това Тиквата обяснява че нещата са зле защото не е той на власт
ЗАЩОТО ИДВАТ ИЗБОРИ И НЕ СЕ ЗНАЕ КОЕ Е КУМ, КОЙ Е СВАТ, КОЕ НА БУЛКАТА БРАТ. ТЕЗИ ПАРИ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯТ МЕЖДУ "НАШИТЕ СИ ХОРА" ЗА ДА МОГАТ ДА СЕ КУПЯТ ИЗБОРИТЕ. А ПЪК АКО НЕ ГИ СПЕЧЕЛИ ГЕРБ, ТО ПОНЕ ЩЕ СА ВЗЕЛИ ВСИЧКИ СВЕЖИ ПАРИ И ЩЕ ОСТАВЯТ НА НАСЛЕДНИЦИТЕ СИ ЕДНА ОПОСКАНА И РАЗГРАБЕНА ДЪРЖАВА С ДЪЛ НАТРУПАН ПРЕЗ ПОСЛЕНИТЕ 10 ГОДИНИ 2-3 ПЪТИ ПРЕВИШАВАЩ ДЪЛГА НА ТОДОР ЖИВКОВ. Е НА ТОВА МУ СЕ ВИКА ДЕМОКРАТИЧЕН КАПЕТАЛИЗЪМ.
реално погледнато всички икономики на евросъюза са ударени тежко още от април месец тая година, така че колкото по-бързо започнат да действат мерките толкова по-добре... Проблемът е, че нашите противо-кризисни мерки и планове за възстановяване на икономиката са писани от същите дето уж с мисъл за народното здраве и народното стопанство отваряха и затваряха народа по градове и села пролета. Смятам всеки средно интелигентен човек може да си направи изводите до колко ще са успешни действията на сегашното управление (в това включвам и НС).
Дано стотинка не дадат до изборите. Ако една държава няма 5,6 млд за екстрени случаи, егати държавата.
пари има, но не и ясна визия за харченето им. Ще се раздава на корем (не на калпак).
ДА МУ ГИ ДАВАТ ....ЧЕ ДА ИМА ПОСЛЕ И ЗА НАС ....ЧАВЕТАТА ТРЕБА ДА ГРУХАТ .
Той Каракачанката хубаво ви груха .Като минат изборите нали знаеш кво става с бараката ....идва багера и на улицата с чаветата .
Премиерът иска да получим еврофондовете в началото на 2021 г. - иначе няма от къде да се краде и трябва да се дава оставка !!!
абсолтно - още преди да е свършил химна и Многая Лета, първите милиарди вече трябва да са пристигнали по сметките!!! До края на Март може и останалите, така де - да не се бавим излишно.
Е, как, нали за три месеца тъкмо да могат с дружни усилия управляващите да откраднат парите! След като сме в безпрецедентна икономическа криза, защо магистратите, пък и куп други държавни чиновници, депутати, министри хем си вдигнаха заплатите, хем ще получат хиялди левове коледни бонуси!?
Е никой не се е съмнявал в това ....Защото след изборите Радев ще цоца .
няма да остави за комундетата я