Представиха образеца на златна монета от $1 с лика на Доналд Тръмп
Тя ще бъде пусната по повод 250-годишнина от обявяването на независимостта на САЩ и има за цел да почете непреходната ценност на свободата и да бъде вечен символ на патриотизма, заяви Скот Бесънт
Обратно в новинатаКоментари - Представиха образеца на златна монета от $1 с лика на Доналд Тръмп | Бизнес.dir.bg
Коментари
Абе защо не са написали колко струва тази 1 доларова минерала. Ей така да сравним как е сега спрямо златният стандарт едно време.
Американският народ. И преди са кривали от правият път но бързо са се връщали в него и нагоре. Колкото да им е гадно на всички хейтъри.
Нашето правителство да изкупи всички тия златни Тръмповки и да си оправим бюджета.При всички случая ще струват в пъти повече от един долар.
Велика държава е Сащ две войни спира Европа и Нормалния свят от заличаване. Побеждават и злото Ссср сега мачкат и Русия и Иран едновремено.
По спомени не бяха ли точно IBM които предоставяха технологии на нацистите ? Не бяха ли точно британските и американските банки, дето спонсорираха Хитлер до 39-та ?
КОгато шутът седне на трона , той не се превръща в цар , а държавата се превръща в цирк !!!
Спокойно след има няма 30г ще имаме император, който гордо ще носи името Тръмп четвърти , имераторско име разбира се, и собственоръчно ще се кефи да играе голф в голфигрищата на империята, пръстати в латинска америка, азия , африка, антартика, марс и луната.
Планетата на маймуните. Маймуните си избират най-големите маймуни за водачи и после периодично им ближат задниците. И на Изток, и на Запад. Честито!
Аз си мислех, че познавам топ нарциси. Ама чичо Тръмп е 11 от 10 по скалата на нарцисизъм. Нерон пасти да яде.
Един пробит долар ... гулема радост па и тръмпо окачили ... САЩ е велика държава , Мохамед е пророка ....аферим
Представили образеца на златна монета от 1 долар, с лика на Доналд Тръмп?! Този удари в земята Ким Чен Ун! А Путин сигурно се замисля, дали в Русия да не се пусне сторублевка, с неговия лик, на Тръмп де!
Сега и някоя наша певица,ако го татуира на гърдите си и размаха силикона на концерт ще е върхът!
Ще се окаже много евтин! Вярно е, мажоритарния избор за цар винаги е голям проблем, дори за тези които са се радвали като са го избрали, така е и в Сащ,Русия,Франция, България и т.н.