Коментари - Орбан и Фицо настояват ЕС да вдигне санкциите срещу руския петрол и газ | business.dir.bg
назад

Орбан и Фицо настояват ЕС да вдигне санкциите срещу руския петрол и газ

Европейската икономика е заплашена от недостиг на енергийни ресурси, категорични са двамата премиери

Обратно в новината
| Редактор : Ива Капкова

Коментари - Орбан и Фицо настояват ЕС да вдигне санкциите срещу руския петрол и газ | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Браво на тези истински политици!

Изглежда има само двама здравомислещи политици в Европа.

Да, има двама, но са дупедавци, които са "винаги готови" да се подложат на руския ботуш да ги гази:)

От вярност към линията на партията и тотално промит мозък си готов да плащаш като поп, да стоиш на тъмно и студено, но ...руски нефт и газ- никога. Той мирише на тоталитаризъм и путизъм. Нищо, че още в древността император Васпасиян е казал, че парите (може и нефта и газа-нали са черното злато) не миришат. Абе...таранкоолу. В тежки времена се гледат прагматичните решения, а не идеология и бла-бла простотии. Щото с т.н. си "евроатлантически ценности" като влезеш в магазина и ли отидеш на бензиностанцията и зяпваш. Пардон, ти може да си от онези няколко процента богаташи.

Не ботуш. Газ! Съвсем си се побъркал! Ционистите от САЩ са ботушът за ЕС! Имат стара мечта да унищожат християнския сеят. И го постигат с маса глупаци като тебе. Ченгиз Хан не е завладял Европа д особено силна войска, а чрез страх. И вас ционистите ви завладяха чрез страх от Русия. А Русия ефеа удържа 3 области в Украйна! Шубето е голем страх!

Няма пък,няма!Ще стоим на тъмно и няма да купуваме!

Като резултат от политиката им, Унгария и Словакия са в изолация. Станаха последни дупки на кавала. Скоро ще ръгнат с колела като виетнамци. В момента тече отлив на инвестиции от Унгария и след изборите там ще започне пълен упадък. Който и да дойде на власт в Унгария за тях мачът с ЕС свърши. Валутата им ще се срине и безработицата ще се повиши. Понеже са подлеци.

Ах, НЕЩАСТНИК , само, ако знаеш колко си ТЪП и за това се беден Селяко !! хаха

Казвам ти BYD и млъквам!А знаеш ли,къде трябваше да са им монтажните заводи за Европа???!!!!

И кой европеец чете "Украинска правда"? Освен Кая, Натка и Гюро.

Гюро какво прави на Урсула и Кая. Лиз близ, тутурутка на дилдото или тея двете му оказват пряко въздействие с дилдото.

Вдигнете санкцийте, че свършихме парите за тролове и дроновеее! !!!

Кач пари на горивата гяур?

Кой беше Орбан?!

Ти кой си гяур?

Оппааа. Няма.Няма. Украинските санкции са железни. Ако Тиквата не беше разрешил на москалите да си построят Турски поток, с пари назаем от москалска банка , ама за наша сметка, и газ немаше да имат Орбан и Фицо. Слава на пАтокостроителя, таваришч Жипко Бибитков!

Тези баха спасителите на европа от поробване на западна европа от турските диви орди и ги спряха в австрия . И сега пак се опитват да направят същото но от самоунощожаващата се европа.

Не са тия, ами полския крал. Може да отидеш в Пеща да удариш една турска баня, има и теляк дето накрая ти удря един отзад.

Нека европейската икономика се срине до дъно , с тоя умствен капацитет на европейците е неизбежно ... но завличат и окупирани от тях територии като нашата

Европейски компании си вадят петро по всички морета, мислете му вие.