Коментари - Министърът на икономиката Богдан Богданов също заминава на работна среща в САЩ | business.dir.bg
назад

Министърът на икономиката Богдан Богданов също заминава на работна среща в САЩ

На посещение в Щатите се очаква да бъде и премиерът Николай Денков

Обратно в новината
| Редактор : Радостина Димитрова

Коментари - Министърът на икономиката Богдан Богданов също заминава на работна среща в САЩ | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6

Коментари

Отиват да сравнят белото:))къде е по добро !

ДенкоФ ги води на екскурзия за последно

Дано не се върнат.

И аз искам!

"По отношение на съдържанието на предстоящите разговори там, министър-председателят каза, че ще представи приоритетите на България, резултатите от управлението досега и задачите за управлението през следващите месеци." Егати и слугинажа! Директно вече си признават, че отиват да рапортуват какво са свършили и какво ще вършат занапред. Ако сме суверенна нация какво трябва да се обясняваме на друга държава какво сме постигнали и какво смятаме да правим? Срам и позор, тотално падение и загуба на самостоятелност!

Както са на куп ако паднат при рибите ще е най добре

България е направила правилния избор Америка е приятел на Бъглария Приятел приятеля в беда няма да остави

Че министъра ще ходи там? На инструктаж може би? Палячовци....

Екскурзианти на държавна сметка.

Америка трепери ..... Да се смееш ли, да плачеш ли ..... Абе наемете поне още един-два самолета, да има място за цялото правителство, барабар със секретарките, и вся остальная сволоч ....

Гршка, не са приятели, а партньори, което е доста голяма разлика! Има и доста примери, че за англосаксите няма вечни врагове или вечни приятели, а само вечни интереси!

ще падне голямо набиване на канчета

Мистър Гуци Пеевски защо не е на срещи в САЩ.?

Някога в Китай, придворните са целували "нефритовата пръчка" на императора. Въпросът е, чия нефритова пръчка, или клечка, ще целува Денков във Вашингтон?

Гъз път да види. Китайска поговорка от 2500 година преди новата ера.

И тоя го извикаха спешно на инструктаж при господарите.

А там уж някой ги чака !

Те не се притесняват народна пара бол

САЩ е най голямата икономика в света, нормално е да се търсят споразумения.

Сапунджията ще ходи да обяснява как пере лица санкционирани именно по Магнитски, а освен това му изпълнява безропотно всякакви прищевки. Даже водеше преговорите със земеделците на предните протести. А Галя е казала да слушкат и да папкат и ще ги остсви на власт. Гнома трябва да оглави парламента защото така за него няма да има таван на пенсията му. Интесно защо изобщо някои хора трябва да са изключения от закона? Сачева когато бе в опозиция друго говореше, хората от ПП също. Ама паметта не им е силната страна. А гнома освен да съчинява нещо за службите да сте го чули за друго? Например за това как е бил комунистически прокурор? Има доста интересни неща от миналото.

То цялото правителство на инструктаж , на Пеевски ли ни оставят?

В цялата история на България това е пародия на управляващи. До един да отидат на отчет в чужда държава. Е няма такова чудо. И през комунизма не е имало! А елементарното възпитание повелява да не ходиш някъде неканен!

Кой ти го каза това бе Рамбо?

То и наско не е наско, а мехме аналов, но това е друга тема

явно нямат доверие на домуса да им носи парите за "инвестиции"

Богщито ви че оди на работна среща да го работят. Че му пуснат остин лойд да му работи уработената задна работилничка... ББААХАХА

БЛОКАДИТЕ В ЕВРОПА ПРИКЛЮЧИХА, НО БЛОКАДИТЕ НА ДИРНИЦИТЕ СА ДО ГРОБ!!! ПОЗОР!!! ПРИ ТОЛКОВА МНОГО ЦИНИЗМИ И ПРОДЪЛЖАВАЩИ ДА ПИШАТ ПРОСТОТИИ НИТО ЕДИН ПР О СТ АК БЛОКИРАН!!! А СПАС И ДЕСЕТКИ НОРМАЛНИ ХОРА СА БЛОКИРАНИ, САМО ЗАТОВА ЗАЩОТО ПОДЪРЖАТ РУСИЯ!!!! В ТОЗИ САЙТ СА ЦЕРБ ЕРИ И СЛУЖИТЕЛИ НА ПОСОЛСТВОТО!!!! Вашият IP адрес е блокиран и не можете да пишете коментари. ИСКАШ ДА СИ КАЖЕШ МНЕНИЕТО ПО СТАТИЯТА, НО НЕ ТИ ДАВАТ!!!! ЗАЩОТО СИ ПРОТИВНИК НА ПОСОЛСТВОТО И ПОТЕНЦИАЛЕН РАЗОБЛИЧИТЕЛ! НА ТОЗИ САЙТ ПРЕЗ ЧАС ДВА, МОДЕРАТОРА МИНАВА С ОГРОМНА ФАШИСТКА МЕТЛА И ПРОЧИСТВА ГЛАСА НА НАРОДА!!! НЕ БИВА ДА СЕ ВИЖДА, ЧЕ НАД 90% ПОДДЪРЖАТ РУСИЯ!!! ОТНОШЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ПОНЕ 70/30!!! ТАКАВА Е ВОЛЯТА НА ПОСОЛСТВОТО!!! ПОЗОР!!! ДАЙТЕ СВОБОДА НА СПАС ДА ГОВОРИ!? НЕ БЛОКИРАЙТЕ ХОРАТА КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С ВЛАСТТА КАТО ВАС!! СПАС НЕ Е ЛИЗАЧ НА КРА ВА Р С К ЗА Д Н И Ц И!!! ФА ШИ СТ И, СПАЗВАЙТЕ КОНСТИТУЦИЯТА!! ЩЕ ОТГОВАРЯТЕ ПРЕД НАРОДНИЯ СЪД?!! Чл. 5. (1) Конституцията е върховен закон и другите закони не могат да и противоречат. Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин

Нашите имат среща с бързия влак Ню Йорк - Вашингтон.

Нито една среща със съответния им по ранг американски служител…екскурзианти отишли да изкарат някой лев за родата и приятели.

Всъщност не е промяна ,а доброто старо. България престана да бъде независима държава с падането под турско. След освободението , никога не сме били независими. Първо рапортувахме на Русия. След Берлинския конгрес ,ни върнаха под Турска власт за външната и вътрешна политика. След "независимоста" и вътрешната "война" между Русофили и Русофоби станхме продажници на Французите. Не случайно ако се загледате в материали от периода доста неща са на Френски. После дойдоха 2те световни и бяхме подвасни на Швабите. След това 40г под съведска власт. 1 решение не можеше да се вземе в София без да бъде съгласувано с Москва. Бай Тошо се опита да стане независим и го наказаха като убиха дъщеря му. След края на Соца , минахме под Американска власт. Нищо не се е променило ,просто лицата и господаря се смениха , но ние си остахме РОБИ.

От кога България дава отчет на САЩ за свършена работа? Отговор - кой движи правителството на България - САЩ.

Викат си ги там като секретарки от ескорт фирма....

Добре, е че в Русия ли да отидат?

В Русия няма нужда да третират партньорите си като слуги на повикване... Гейши

75% гласуват 3 пъти за мафията и платените прислужници на Посолството

Не бе, не сме колония...