Коментари - Милиардерът Уорън Бъфет се оттегля от "Бъркшър Хатауей" | business.dir.bg
назад

Милиардерът Уорън Бъфет се оттегля от "Бъркшър Хатауей"

Миналият месец беше класиран от "Блумбърг" на четвърто място по богатство в света, с нетно състояние от 154 млрд. долара.

Обратно в новината
| Редактор : Лилия Чалева

Коментари - Милиардерът Уорън Бъфет се оттегля от "Бъркшър Хатауей" | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бъфет е един от много малкото гойми, които евреите са приели сред себе си за да приемеш юдайзма има ритуал, 3 пъти искаш да те приемат и 3 пъти ти отказват след всеки отказ трябва да извъшвиш някоя голяма злина срещу гоимите (така евреите наричат неевреите), която да облагодетелства евреите можем само да гадаем какво точно е извършила тази гадна отмъстителна бездарна алчна и тъпоумна гадина за да го посветат в юдайзма

ето го и номер 4

заслужава и трябва да бъде публично екзекутиран на електрическия стол а гнусното му смейство трябва да издъхне в трудовите лагери Бъфет е една от най-гнусните гадини мърсяли някога белия свят !!!

По прости хора от българите няма.

Трите коментара преди мене са показателни за простотията на българина, и част от причината да живее беден и лишен от смисъл живот в кочината си.

Милиардите не растат по дърветата, та да иде някой да ги набере и натрупа. Милиардите някой ги изработва, а друг за да ги има, значи ги е откраднал, макар и формално законно с инвестиции, борсови спекулации и прочие. От 200 милиарда крадени е дал 2 за благотворителност, големия филантроп Бъфет.

и кво ме боли гъза за тоя миризлив пенсионер?