Коментари - Илон Мъск загуби статута си на трилионер | business.dir.bg
назад

Илон Мъск загуби статута си на трилионер

Глобалният срив в технологичния сектор удари SpaceX

Обратно в новината
| Редактор : Радостина Димитрова

Коментари - Илон Мъск загуби статута си на трилионер | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Мъск обра парите ба балъците, а те още си мислят че ще станат богати като него ако му купят акциите. Акомможеше Мъск щеше да продаде много повече но нямаше да може да вдигне толкова цената. Каквото и да е пари при пари отиват. Балъците накълвахя скъпи акции на компания която е постоянно на загуба щоъо Мъск щял да прави ИИ в космоса. Луда работа!

Не е точно така, хоризонта е дълготраен. В тая компания бих влезнал след 6 месеца и то за дълго.

Тц, след мира в Иран всички кешират на високите надценени цени на ЕйАй и техни сектора и местят активи другаде...