назад
Илон Мъск загуби статута си на трилионер
Глобалният срив в технологичния сектор удари SpaceX
Обратно в новинатаКоментари - Илон Мъск загуби статута си на трилионер | Бизнес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
Мъск обра парите ба балъците, а те още си мислят че ще станат богати като него ако му купят акциите. Акомможеше Мъск щеше да продаде много повече но нямаше да може да вдигне толкова цената. Каквото и да е пари при пари отиват. Балъците накълвахя скъпи акции на компания която е постоянно на загуба щоъо Мъск щял да прави ИИ в космоса. Луда работа!