Гърция въвежда нов данък върху недвижимите имоти
Той ще се изчислява върху прогнозната стойност на имота
Обратно в новинатаКоментари - Гърция въвежда нов данък върху недвижимите имоти | Бизнес.dir.bg
Коментари
тази статия има една единствена цел подготвя българското народонаселение за вдигане на данък недвижими имоти и съотвитно такса битови отпадъци!
аделинче, написаласи пак куп глупости моето момиче! няма как данък за имот да се плаща със сметката за ток, щото ако неползващ електричество от мрежата а от фотоволтаика на покрива няма да плащаш данък на имота, мило момиченце!
Вие византийците не ги гледайте те са богати само от туризъм печелят милиарди и то доста а земеделие също
Данък рекет за имотите не трябва да се актуализира драстично а с по 1 евро годишно а по старите жилища да си остане същия ако ще вдигат дан.оценка това да е само за новите и луксозни имоти
Гърция събира 2% от БВП от данъци върху имоти. У нас е 0.3% Нямам как да плащаме Германски заплати на полицаи, военни и магистрати без да вдигнем данъците - парите просто не стигат. Прокурор 6000 евро месечно Разследващ полицай - 5000 евро Полковник - 5500 евро. Обичаме си ги, угаждаме им, плащаме им достойно, те ни се отблагодаряват със старание и труд за обществото!
Така трябва и при нас да стане. Чужденците, които си на купиха имоти по българското черноморие да плащат по-висок данък.
Ще обложат българите и другите с инвестиционни и курортни имоти! Ще зонират имотите и където има повечко чужденци ще е неприятно!
Гърция е с най-голям дълг от държавите в Евро Зоната и се чудят от къде да цоцат пари от данъкоплатците.
Хахаххахахаах сега Ганьо "бизнесмена" накупил имоти на далавера при маляките ще реве-реве ....... Дет са вика .... кваааааа мислиййме .... квааа станаааа !!! хахахахаххаа
Ти па за тези с имоти в Гърция си се загрижил. хахах Горките, как са се набутали само!
За 10г от 40 000 евр на 300 000 евр стойност, колко да съм се набутал, това че вместо 374 ще плащам примерно 500 евр данък годишно?