Коментари - АЕЦ "Козлодуй" намалява още мощността на 5-и блок | business.dir.bg
назад

АЕЦ "Козлодуй" намалява още мощността на 5-и блок

Производството на блока е ограничено с около 15%, 6-и блок работи без промяна, а МОСВ разширява мониторинга на водите в българския участък на реката

Обратно в новината
| Редактор : Ирина Велева

Коментари - АЕЦ "Козлодуй" намалява още мощността на 5-и блок | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

АЕЦ ползва под един процент вода от Дунава 0,6% – 0,8% 6 и 7 милиона кубични метра вода на ден, теоретично може 99% от Дунава да пресъхне и АЕЦ да работи. По всичко си личи, че е активно мероприятие на глобалистите, в франция , тук..... Подобно беше с Ковид, или предшествениците Озон-фреон кравешка пръдня, но в момента наложиха такса ЦО2 емисии. Има много начини да се отдели нужната вода за помпите, просто е терор, едно е ковид, друго е ковид терор, едно е суша друго е АЕЦ терор. Подкрепям Радев, но да не се получи за втори път като с ПП-ДБ, Денков, Кунчев. Да уволнява глобалиста директор, експерти да назначи наши хора.

А кога ще ни пуснат водата?

от Калинки

плямпаше друго,май?!

тецовете вече разглобихме ли ги по директива?

Нищо не разбрах! Положението е безпрецедентно и ситуацията извънредна, но Ива Петрова казва че всичко е ОК!

Кой от блоковете беше с американското ядрено гориво ?

Е...и сега кой ще компенсира ,недостига на мощности...!? Охулваните ,оплювани ,"по- рицавани",вредни,замърсяващи ...Мини- Марица Изток и ТЕЦ -2...!?!?!?!?!?!?!?!?!? Политическите проститутки ,затрива- щи родната енергетика ,ще се държат точно ,като безотговорни курви...... Ще дават ,на всекиго ...кой от където поиска.......!?!?!?!?

А тази, малоумната се хвалеше, че била изнасяла за Румъния и Унгария... Колко трябва да си тъп, когато виждаш, че ряката пресъхва , да седиш кат пън и да дрънкаш глупости? Ми тя горката, откъде знае, какъв е тоя Дунав,?Откъдя тече, накъдя тече?