Коментари - 5 от 6-те организации в Тристранката покрепят Росен Карадимов за шеф на КЗК | business.dir.bg
назад

5 от 6-те организации в Тристранката покрепят Росен Карадимов за шеф на КЗК

Номинацията на бившия служебен министър на иновациите в кабинета "Главчев" бе издигната от парламентарната група на "БСП-Обединена левица"

Обратно в новината
| Редактор : Надежда Христова

Коментари - 5 от 6-те организации в Тристранката покрепят Росен Карадимов за шеф на КЗК | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Коментари

ДКМС на власт ! 3 пъти ура другари !

Защо в официозните информации за видния комсомолец Росен Карадимов липсва, че е бил номенклатура на БКП, под формата на секретар на ДКМС. Види се Росенчо доста се срамува от тази част на биографията! А дали крие и още нещо само може да гадаем!

Какво е това животно Тристранка? Предствителите на Правителството са от избори, работодателите ръководят бизнеси, които пълнят бюджета. Онези третите какви са? Кой ги е избирал, дават ли нещо в бюджета, откъде са им приходите за да се издържат, що за птици са?

Бойко, стига се вайка! Властта не е като да мачкаш филия с мас, а като да търкаш билетче – иска късмет, ама не на народа, а твоя личен! Гарантирано от Негово Гундяйство Данай!

Ако изгуби депутати, ще му останат чекмеджетата! Те никога не го предават!

Тиквун сега да не каже пак, че не е разбрал решението на КС? Че така излезе с ПВУ-то, така излезе с парите от Европа… Абе, някой да му го нарисува с големи букви на бял лист, че може и на слух да не възприема!

Бойко, мъж си бе, стани си малцинство като истински европеец! Виж Орбан, виж Курц, виж даже Мицотакис – бъди и ти малък, но значим! Не ти трябва болшинство, ти си болшинството в едно тяло! Гарантирано от ГЕРБ!

ами те тия организации са всички комунисти приватизатори и онези фалшивите синдикати

Писна ми от Комунисти, комсомолци, пионери, във един и същи строй. Комунисти, комсомолци, пионери, никога във труд а в бой!

Вместо пионери може милц´ьонери!

Най-големият терорист е паразитната ДС-арска мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.

По времето на правителството на тройната коалиция този Карадимов и С. Станишев се напълниха с пари, колко декари по Черноморието разпраодадоха. Марионетка на Пеевски и на мафията, а преди години пръв комсомолец на партията. Няма отърване от тия нагли комундели.

Последния баш- началник на ДКМС (Димитровски комунистически младежки съюз). Браво Роска!!!! нЕма гладен бивш комунист.

Руско гладно нема!

, който е сложил "-" на Вас и на мен, явно е гладен, бивш, комунист, русофил.