11 причини да предпочитаме работата от вкъщи
И по-късното ставане е сред тях
Обратно в новинатаКоментари - 11 причини да предпочитаме работата от вкъщи | Бизнес.dir.bg
Коментари
Ако изобщо има дума "приоретизирам" вероятно би било по правилно от "приоритет" да се получи "приоритезирам"
Ставаш, пускаш компютъра и отиваш да се изпикаеш. Въвеждаш паролите и към банята да си измиеш зъбите. Докато зареди нещата можеш да сложиш кафето. Преглеждаш дали на накой не му е притупало нещо и почваш да правиш закуска. Сутрешния мийтинг, докато дрънкат неща, дето не те засягат, дъвчеш закуската и пийваш кафе. Когато стигнат до теб, внимаваш в картинката. Тъпият мийтинг свършва и отваряш списъка със задачи. Оттук нататък почва самото бачкане. Има задачи, които искат време на компютъра, можеш да си легнеш на дивана като гледаш нещо да не се обърка. Обедна почивка - прескачаш до кухнята да си спретнеш нещо. Не даваш луди пари за съмнителни ястия, приготвени неизвестно от какво и неизвестно кога. В момента в който работния ден свърши, ти вече си си вкъши. Социланите контакти ги правиш само с хора, които са ти приятни и не по задължение. Прекрасен е хоум офиса за който може.
То сега стриймърите яко печелят . Мадамите са по бодита и рейтингът нагоре и от тук кинтите .
Също можете да правите любов по време на работа без да се нарушава продуктивността на работното място
Ь стругари , фрезисти , шлайфисти ................... как ще работят в къщи........
35% скатавки 12% циции, стипци и скръндзи 11% вироглавци дето по-добре да ги няма, че ни се водят ни се карат 10% това вече може и да е вярно 9% мързеливци 7% скатавки 5% това вече може и да е вярно 4% това вече може и да е вярно 2% циции, стипци и скръндзи 2% това вече може и да е вярно 1% циции, стипци и скръндзи 21 процента полза, останалото е талаш, който е по-добре да е под пряко наблюдение
Сутрин не ти се налага да пътуваш с цигани и мюсюлмани в автобуса/метрото.
кола
как го реши това с колата. Да си плащам всеки ден за зелена зона от сутрин до вечер. Ти ако имаш къде да си е оставяш... много други нямат.
Аз също работя на центъра и то на синя зона. От компанията ми дадоха парко място. И да нямат подземни гаражи работодателя трябва да ти осигори паркинг.
Ще ми осигури на мен и още 300 човека..ей сега веднага. Само да видим и в съседния квартал, че този 300 няма да побере само от нас.
Скъсах си нервите в задръствания с колата. Трябва да отида по-рано да си намеря място на паркинга. После някой тарикат ме запушил и никакъв го няма - не мога да си тръгна. Някой решил да стачкува - честита обиколка /в центъра съм/. Метрото е ад, но гледам да ходя и се връщам от офиса в часове, които не са пикови. Със сигурност вкъщи се работи по-добре. Вярно - десоциализация, но и без друго колегите не са ти приятелите. Все има с кого да се събереш и поговориш.