Коментари - Христо Ковачки: Възможностите пред енергетиката ни са повече от трудностите | business.dir.bg
назад

Христо Ковачки: Възможностите пред енергетиката ни са повече от трудностите

Бизнесменът вижда позитиви за сектора от влизането в еврозоната и ОИСР

Обратно в новината

Коментари - Христо Ковачки: Възможностите пред енергетиката ни са повече от трудностите | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Няма по - голямо падение от това , крадец и мафиот , заграбил и съсипал постижения / спортен басейн , спортна зала , парк и т.н. само в едно малко населено място / да дава съвети и препоръки.

Г-н Христо, не те познавам, а и не искам да те познавам! Спомене ли се вашето име и веднага:пари, пари... .Спри се, човече! Животът е толкова кратък, че в оня ,последния земен ден НЯМА да вземеш дори едно кабелче, да не говорим за тецове, вецове, ветрогенератори и .... Смири се човече,живей си спокойно и тихо преброените дни, махни ги тия едри момчета около теб и тръгни САМ по тази земя!

Чичко тревичко - Христо Ковачки е причината да ни се увеличава цената на тока. От там всички продукти да са с по-висока цена.! Съд и затвор!

Възможностите са много ... като можеш да купуваш евтино политици ...

Най-големият терорист е паразитната ДС-арска мафиотска ченгесарска псевдодържава, поддържана от ЕС и УСА, която краде от банкови влогове, от природа, от съдби, от бъдеще, от справедливост, лъжеща и мизерна като народа си робски.