ЕК притеснена от китайски шпионаж

Хуавей (Huawei) и други китайски технологични компании са заподозряни в нерегламентирани дейности

Обратно в новината

Коментари - ЕК притеснена от китайски шпионаж | Бизнес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

му викат на това;)

"Хуавей, която отчете приходи за 93 милиарда долара ..." - сигурно тук е заровено кучето.

А добро утро. Някой мафиотски бос не е доволен от занижените приходи заради новиграч на пазара. Тъкмо гледах сериалът Гомор. Методите са същите! Става дума за контрол на пазари и пари. Китайците започнаха да играят соло и това не се харесва на босовете зад океана и техните протежета от ЕС.

Докато шпионираха само американците всичко беше много"демократично и защитаващо западните ценности".Сега жълтите им го набиват по техните правила.Нали уж тарикатите не пискат!

ЕК като типично глобалистично образувание, с най-важна мисия потискане, деградация, атомизиране, разрушаване и размиване на християнските, а също на вече постхристиянските народи в Европа, най-вече се интересува от въображаем шпионаж който не е глобалистки. Ако е американски, глобалистки или ционистки шпионаж то може - проблеми никакви, мълчание, и пълно съдействие, с една дума откровена, институционализирана меркелщина. Но ако нещо им пречи на тези шпионажи то тогава се надига страшен вой. Както да речем стана срещу Джулиан Асанж или Ед Сноуден, които разкриха на милиони от потърпевшите при това убедително, с необорими факти, мащаба на шпионажа и следенето на който са подложени. Сега подобен по сила вой се надига срещу китайския гигант Хуавей, която компания вече е по-голяма от която и да е щатска компания от същия бранш. Каква роля тя би могла да има относно технологичния шпионаж в Европа, че привлича толкова внимание? Какви шпионски резултати има тя? Ако се съпоставят множеството достъпни и потвърдени данни за американските компании – Хуавей в това отношение е просто нищо. Но иначе поради мащаба си и предпочитанията на клиентите като към една от малкото съществуващи алтернативи, тя все пак не може да няма и реално има отношение към шпионажа, но не като шпионира, а като пречи на глобалетата да шпионират. В щатите много добре осъзнават, че всяко продадено от Хуавей оборудване върху което те нямат контрол, означава една възможност по-малко те да инсталират шпионската си апаратура и това силно ги дразни. Колкото и да е парадоксално, но явно в щатите са съвсем обезумели и смятат, че възможностите които сега имат да следят почти всеки по целия свят, за не достатъчни и искат още и още, като са решени да премахват според възможностите си, всякакви възникващи пред тях препятствия или алтернативи за тези които шпионират.